Web Tasarım Yaptırmak

Web sitesi yaptırmayı düşünüyor ve uzun süredir bu konuyla ilgili araştırmalar yapmakta olabilirsiniz.

Vaktinizin kıymetini biliyor ve sonradan uğraşmak istemiyorsanız böyle bir araştırma içinde olmanız çok normaldir.

Bu konuda neden profesyonel web tasarım yaptırmanız gerektiğini yada kurumsal web tasarım yaptırmanın yararlarını anlatan bir yazı okumayacaksınız. Eğer hala bu sorulara cevap arıyorsanız daha bir web sitesi sahibi olma zamanınız da gelmemiş demektir. Size konuyla ilintili bir araştırmadan bahsedelim.

Araştırmaya göre web kullanıcıları ilk kez karşılaştığı bir web sayfasını gezip gezmeyeceğine psikolojik olarak web sitesini gördüğü ilk 5 saniye içerisinde karar veriyor. Yani ziyaretçiyi etkilemek için web sayfanız açıldığı andan itibaren 5 saniyeniz var. Bu da demek oluyor ki büyük gayretlerle, belki de reklamlar yaparak büyük masraflarla sayfanıza gelen ziyaretçiyi kaybediyor olabilirsiniz. Aslında bu hali anlayabilmek için araştırmalara da bakmanın gereği yoktur.

Hepimizin, karşılaştığı kötü bir sayfada bu yargıya kapılıp siteyi kapattığı muhakkak olmuştur. Halbuki siteyi inceleseniz aradığınızı bulduğunuzu fark edersiniz. Web tasarım ihtiyacının artması ile teknik bilgisi çok yetersiz, web tasarımla ilgili bir çok konuya vakıf olmadığı halde web tasarım yapan bir çok şahıs veya ajans bulmanız mümkün. Size iyi yapılan bir sunum ile bu kişi veya firmalarda kalitesiz hizmet almanız da çok olası.

Fakat kalitesiz hizmet aldığınızı web dünyasında tecrübe sahibi olduğunuz zaman anlamış olursunuz. Geçen zaman sizin aleyhinize işlemiş ve çok ziyaretçi kaybettirmiş olur.
Çok kaliteli hizmet sunuyor, çok ucuz fiyatlara kaliteli ürünler pazarlıyor olabilirsiniz. Lakin müşterinizle hizmetinizi veya ürününüzü buluşturamıyorsanız; hizmetinizin iyi, fiyatınızın ucuz olması çok önem oluşturmaz.

Biz müşterilerimizle güvene dayalı, uzun vadeli profesyonel ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Kendinizi internet ortamında en kaliteli şekilde ifade etmeniz için hizmetinizdeyiz.

Doğru bilişim, kısa sürede İstanbul web tasarım firmaları arasında yerini bulmuş. Web tasarım, Web Yazılım ve SEO Hizmetleri sunan İstanbul – Zeytinburnu web tasarım firmasıdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s