Kütahya web tasarım hizmetleri

Teknolojinin her geçen zaman gelişmesiyle web siteleri kişilerin veya şirketlerin vazgeçilmezi haline geldi. Kurumsal olarak hizmet sunan veya ürün pazarlayan şirketler, şirketlerini internet üzerinden yurdumuz başta olmak üzere dünyaya yaymaya başladılar. Web tasarımı konusunda birçok kafa karmaşası olduğunu belirledik. Örnek olarak internet sayfası tasarımı kaç tl’dir?, e-ticaret sitesi kurmak için ne gibi belgeler lazım?, hazır bir web yazılım mı yoksa özel web yazılımı mı almalıyım? gibi pekçok sorunun cevaplanmadığını veya sunulan yanıtların bazılarının eksik, bazılarının ise konuyu çok sulandırdığını analiz ettik. Bu nedenle aklınızdaki bazı sorunlara çözüm olabilecek bu yazıyı hazırladık. İsteiğiniz zaman aklınıza takılan sorular veya fiyat teklifi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım kaç liradır?

Web tasarım fiyatları yaptırmak istediğiniz site tasarımıyla, giydirilecek web yazılım ile, duyarlı (bilgisayar, tablet ve telefon uyumlu) olup olmayacağı ile doğru orantılı olarak değişir. Zamanımızın şartlarında kaliteli web tasarım, profesyonel web yazılımı ve responsive bir tasarım ortalama 800 tl’den başlar ve ucu açıktır. E-ticaret siteleri ise 1200 liradan başlar. Bunlar inceleme yapılıp aşağı yukarı rakamlar tesbit edilerek yazılmıştır. Firmamızın fiyat prensibi bu şekildedir. Bir internet sayfası yaptırmak isterseniz firmamızdan alacağınız fiyatlar bu rakamlardan ibaret olacaktır. Peki gelelim en çok sorulan soruya, benim için fiyat büyük öneme sahip çok uygun birşey istiyorum diyorsanız bu soruna’da çözümümüz var. Özel web tasarımı, özel web yazılımı yerine wordpress, opencart, vb. gibi hazır scriptleri kullanıp, hazır bir temayı yükleyip sitenizi oluşturabiliriz o vakit tema ücretinin 100-150 tl arası olduğunu düşünelim, optimize için 200 tl ücret alıyoruz ve 300-350 liraya sitenizi teslim ediyoruz. Bu konuda tercih tamamen sizin. Esnek çalışma yapımız sayesinde kontrol sizde.

E-ticaret sitesi kurmak için hangi dosyalar gerekli?

E-ticaret sitesi yapmak isteyen şahıs ve kurumlar için E-Ticaret sitesi kurma rehberi başlıklı paylaşımımızı okuyarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Özel web yazılımı mı yoksa hazır web yazılım mı satın almalıyım?

Bu sorunun belli bir karşılığı bulunmuyor çünkü arzuladığınız dizayna veya sisteme göre farklılık gösteriyor. Örneğin makale sitesi yapacaksanız veya basit bir ürün kataloğu hazır web yazılımı kullanabilirsiniz. Ama binlerce datayı işleyeceğiniz bir site istiyorsanız hazır web yazılımları işinize yaramaz. Bu sebepten biz genelde hız, kullanım kolaylığı ve güvenlik açısından kendi üretimimiz olan yazılımı tavsiye ediyoruz. Tabii ki hazır web yazılımı kullanın ucuz olsun veya ben bu sisteme alıştım diyen kullanıcılar ne istiyorsa o olur. Firma olarak kontrol sende görüşü ile hizmet vermekteyiz.

Aklınıza takılanlar ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin.

0212 664 55 32 (Sabit Hat)

0212 558 95 44 (Sabit Hat)

0531 500 95 44 (GSM & WhatsApp)

destek@dogruwebtasarim.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s