Web tasarım İstanbul

Merhaba istanbul web tasarım ajansı olarak şehrinizde bir web tasarım ajansıyla anlaşmanızın önemliliğini açıklayacağım.

Web tasarım İstanbul firmasından hizmet almanız neden önemli?

Birçok şahıs yada işletme kendi şehrinde fiyatların biraz daha fazla olması sebebiyle farklı şehirlerdeki web site yapan şirketlerle anlaşarak hizmet almaktalar. Çok büyük firmalar hariç bu fikir kötü şekilde son bulabiliyor.

Örneğin biz kendi ilimizdeki müşterilerimizin talep etmesi halinde bürolarında veya kuruluşlarında ziyaret edip sözleşme ve anlaşma aşamasına başlıyoruz. Fakat farklı şehirlerden alacağınız hizmetlerde bu durum söz konusu olmuyor.

Web tasarım İstanbul firmalarından hizmet alırken neye dikkat edilmeli?

Firmanın şehrinizde bulunması size çok büyük bir güven vermesin. Tanınmamış veya çok küçük çaplı bir firma ise istediğiniz hizmeti alamayabilirsiniz. Bu gibi bir durumda aldığınız web dizayn hizmeti size kardan çok zarar sağlayacaktır. Güzel web dizayn tecrübe ister. Profesyonel kişilerle çalışmayan web tasarım firmaları ile anlaşmanız eften püften bir web tasarımına tonlarca para vermenize yol açabilir.

Web tasarım İstanbul olsun, farklı bir şehirdeki web dizayn ajansı olsun isteklerinizi kayıt altına alın ve iyi bir sözleşme yapın. Bir önceki makalem olan profesyonel web sitesi tasarımı adlı makalemizde profesyonel web sitesi tasarımı hazırlatırken nelere önem vermemiz gerektiğini detaylı bir biçimde anlattım.

Web tasarım hizmetleri tecrübeli kişiler tarafından yapılması gereken maliyeti yüksek olan hizmetlerdir. Kaliteli web tasarım yaptırarak sıkılana kadar bu site üzerinden faliyetlerinizi yürütebilirsiniz. Fakat maliyeti azaltıp, kaliteden ödün vereceğiniz web tasarım hizmeti size ne müşteri kazandırır nede kalite.

Kaynak: Web tasarım İstanbul

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s